+420 315 721 631-3 valsabbia(at)valsabbia.cz

Obchodní referentka

Pro náš závod v Kralupech nad Vltavou hledáme nové kolegy na pozici:

Úvazek: Plný
Datum nástupu: dle dohody

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky, zpracování obchodní agendy (nabídky, objednávky, fakturace)
  • Komunikace a kooperace v rámci výrobní společnosti
  • Administrativní činnosti, práce s PC a na telefonu

Požadavky

  • Znalost práce s MS Office – Word, Excel, Outlook
  • Podmínkou znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni (emailová a telefonická komunikace)
  • Ochota učit se nové věci
  • Aktivní přístup
  • Odolnost proti stresu
  • Praxe na podobné pozici a znalost účetnictví výhodou

Nabízíme

  • Práce ve stabilní firmě s více jak dvacetiletou tradicí
  • Nástupní plat 27.000,- Kč
  • 4 týdny dovolené
  • Možnost firemní individuální výuky AJ a NJ
  • Notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Páteční zkrácená pracovní doba (14:00)

Jméno *

Příjmení *

Životopis *
Maximální velikost souboru: 2MB
Povolené typy souborů: .pdf,.doc,.docx,.odt

Poznámka

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.